Entries RSS Comments RSS

Archive for December, 2009

Nieuwe reverbs

Monday, December 28th, 2009

Ik had al een omvangrijke verzameling aan reverbs maar heb toch besloten deze uit te breiden  met 2 nieuwe reverbs:

De EMT250; deze zeer karakteristieke reverb is gebruikt op talloze albums waaronder Prince’s Purple Rain maar ook Stadium Arcadium van The Red Hot Chili Peppers. Het leuke van deze reverb is dat hij naast fantastiche reverbs ook een hele specifieke chorus sound heeft die omdat hij niet moduleert breed inzetbaar is.

EMT 250 reverb
EMT 250 reverb

Ook heb ik van TC Electronics de VSS3 stereo source reverb gekocht.  De VSS3 komt direct uit de System 6000 effect systeem die in topstudio’s over de hele wereld te vinden is.

TC Electronic VSS3 reverb
TC Electronic VSS3 reverb

Showdog’s Rub Yer Soul deze week Indie Disc!

Friday, December 11th, 2009

Begin november was dan eindelijk de release van het al een jaar eerder bij Studio peggy51 opgenomen debuut album van Showdog. Rub Yer Soul valt kennelijk goed in de smaak bij de samenstellers vande de indie chart want dit nummer is gekozen tot Indidisc!  Kijk op http://www.free40.nl/indiechart.htm

Opnames demo Four The Same gestart

Friday, December 4th, 2009

Vandaag met de bass, drums en gitaren opgenomen met Four The Same. Het klinkt veelbelovend! De zangeres was helaas verhinderd dus vocals doen we op een later moment…….

Mastering album Zed Zodin

Wednesday, December 2nd, 2009

Vandaag heb ik het nieuwe album “Hotel de Wereld” van Zed Zodin gemastered. Het is een gevarieerd hiphop album echte Zed Zodin beats met prikkelende teksten.  Het album is gemaakt in nauwe samenwerking tussen Andre en mij waarbij de meeste vocals hier in de studio opgenomen zijn en de meeste tracks door Andre zelf gemixed zijn.